wycieczka

INFORMACJA W DNIU 20.04.2018r  - PIĄTEK PLANUJEMY  WYCIECZKĘ PIESZĄ PO LESIE ARKOŃSKIM Z PIECZENIEM KIEŁBASKI. PROWIANT NALEŻY PRZYNIEŚĆ  ZE  SOBĄ. SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE 10.00 NA PĘTLI TRAMWAJOWEJ POMORZANY I JEDZIEMY TRAMWAJEM NUMER 3. Proszę  o zabranie biletów  tramwajowych. ZAPRASZAMY.   Stowarzyszenie Razem Łatwiej.