wycieczka
INFORMACJA
W DNIU 20.04.2018r - PIĄTEK
PLANUJEMY WYCIECZKĘ PIESZĄ PO LESIE ARKOŃSKIM
Z PIECZENIEM KIEŁBASKI.
PROWIANT NALEŻY PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ.
SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE 10.00 NA PĘTLI TRAMWAJOWEJ POMORZANY I
JEDZIEMY TRAMWAJEM NUMER 3.
Proszę o zabranie biletów tramwajowych.
ZAPRASZAMY.
Stowarzyszenie Razem Łatwiej.